Hitman: Contracts

Hitman: Contracts

Hitman: Contracts to gra akcji, należąca do serii opowiadającej historię postaci agenta 47. Fabuła gry rozpoczyna się w podrzędnym paryskim hoteliku, gdzie przebywa ranny agent 47. Postać ma halucynacje spowodowane utratą krwi, w których przypominają mu się rozmaite miejsca i osoby z przeszłości.

Więcej szczegółów


15,00 zł brutto

1 dostępny

Program lojalnościowyKupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,50 zł.


Hitman: Contracts to gra akcji, należąca do serii opowiadającej historię postaci agenta 47.

Fabuła gry rozpoczyna się w podrzędnym paryskim hoteliku, gdzie przebywa ranny agent 47. Postać ma halucynacje spowodowane utratą krwi, w których przypominają mu się rozmaite miejsca i osoby z przeszłości.

Postać kierowana przez gracza bierze udział w 12 misjach toczących się w różnych częściach świata. Misje polegają głównie na eliminacji niebezpiecznych przestępców. Akcja toczy się między innymi w rotterdamskich dokach, syberyjskim porcie łodzi podwodnych, a także restauracji w Hong-Kongu. W czasie trwania misji konieczne jest wcześniejsze zaplanowanie zarówno drogi dotarcia do celu, jak i drogi ucieczki. Na mapie taktycznej widoczne jest ukształtowanie terenu, rozmieszczenie budynków, pomieszczeń oraz sprzętów. Przeciwników jest wielu, wobec tego, aby wykonać misje bohater musi pokonać drogę niezauważony. Nie wszystkie napotkane postacie to przeciwnicy, są też takie, które za pomocą przekazanych informacji pomagają ukończyć misje. Przeciwników można wyeliminować za pomocą różnorodnego arsenału. Do wyboru są: pistolety, karabiny maszynowe i snajperskie, UZI z tłumikiem, linka do duszenia itp. Postać może wykorzystać elementy otoczenia: haki rzeźnickie, łopaty, miecze itd. Sposób wykonania misji podlega ocenie, która jest podstawą do klasyfikacji bohatera w rankingu zabójców.

Grafika gry uwzględnia takie elementy, jak: zniszczenia po eksplozjach, zmienna pogoda, tryskająca krew czy ślady pocisków na ścianie. Jest możliwość przełączania między widokami z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby. Podobnie jak we wcześniejszych częściach gry, autorem ścieżki dźwiękowej jest Jesper Kyd.