Lock`s Quest-NOWA/FOLIA!!

Lock`s Quest-NOWA/FOLIA!!

Każde 75dni konfliktu oznacza w Lock'sQuest nową bitwę. Rozgrywka podzielona została na dwie fazy: przygotowań i walki. W pierwszej z nich zadaniem gracza jest konstruowanie wież obronnych w okolicach świętych artefaktów, które za wszelką cenę trzeba chronić przed zakusami wrogów. Potencjał bojowy poszczególnych budowli różni się, w zależności od wykorzystanych materiałów...

Więcej szczegółów

Promocja!
79,00 zł brutto

99,00 zł brutto

1 dostępny

Program lojalnościowyKupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 7 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 3,50 zł.


Każde75dni konfliktu oznacza w Lock'sQuest nową bitwę. Rozgrywka podzielona została na dwie fazy: przygotowań i walki. W pierwszej z nich zadaniem gracza jest konstruowanie wież obronnych w okolicach świętych artefaktów, które za wszelką cenę trzeba chronić przed zakusami wrogów. Potencjał bojowy poszczególnych budowli różni się, w zależności od wykorzystanych materiałów – do naszej dyspozycji oddano kamień, drewno, czy choćby metal. Chcąc odnieść zwycięstwo, musimy także zastawiać liczne pułapki – możemy zainstalować między innymi ruchome piaski i armaty strzelające pociskami spowalniającymi trafionych wrogów. Następnie przychodzi pora na rozpoczęcie właściwego starcia, w którym czynny udział bierze również Lock – w trakcie potyczek korzysta z szerokiego wachlarza ataków, skutecznych zarówno w walce z pojedynczymi oponentami, jak i z grupami przeciwników. Ponadto, zaimplementowano tutaj nieskomplikowane minigry uruchamiane w momentach, w których podejmujemy się naprawy uszkodzonych konstrukcji. W miarę odnoszonych sukcesów zdobywamy pieniądze, jakie możemy przeznaczyć na zakup nowych, potężniejszych przedmiotów.