PlayStation 4 500GB BIAŁA

PlayStation 4 500GB BIAŁA

Jeszcze nigdy nie istniał tak zaawansowany system gier, jak PlayStation 4. Oszałamiający układ graficzny, niezrównana pamięć dostosowana do potrzeb i procesory z mocą dziesięciokrotnie większą od PlayStation 3 — dało to wielkim umysłom z branży gier nowe możliwości tworzenia większych i bardziej rzeczywistych doznań.

BIAŁA KONSOLA, PAD CZARNY.

W zestawie: konsola, pad, komplet kabli.

Więcej szczegółów


749,00 zł brutto

1 dostępny

Program lojalnościowyKupując teraz ten produkt otrzymasz 74 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 74 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 37,00 zł.


Jeszcze nigdy nie istniał tak zaawansowany system gier, jak PlayStation 4. Oszałamiający układ graficzny, niezrównana pamięć dostosowana do potrzeb i procesory z mocą dziesięciokrotnie większą od PlayStation 3 — to wszystko dało wielkim umysłom z branży gier nieograniczone możliwości tworzenia większych, śmielszych i bardziej rzeczywistych doznań. Poza wszelkie wyobrażenia.

Konsola PlayStation 4 otwiera drzwi do niesamowitej podróży po nowych światach gier i społeczności graczy. PS4 stawia graczy na pierwszym miejscu, dzięki niesamowitej liczbie gier już dostępnych oraz ponad 180 grom w fazie produkcji. na PS4 możesz grać w wielkie hity, jak i oryginalne gry niezależne. Zainspirowana przez programistów, opracowana pod kątem graczy. 

Mało używana.