Wonderbook: Księga elisirów PL i Księga czarów PL

Wonderbook: Księga elisirów PL i Księga czarów PL

Wonderbook to seria gier, która dzięki wykorzystaniu kamery PlayStation Eye i kontrolera PlayStation Move, symuluje rozszerzoną rzeczywistość, pozwalając na eksplorację książkowego świata i podejmowanie własnych decyzji, byśmy potem musieli liczyć się z ich konsekwencjami – w tym przypadku gra umożliwia rzucanie zaklęć znanych z książek o Harrym Potterze.

Więcej szczegółów


85,00 zł brutto

1 dostępny

Program lojalnościowyKupując teraz ten produkt otrzymasz 8 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 8 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 4,00 zł.


Wonderbook to seria gier, która dzięki wykorzystaniu kamery PlayStation Eye i kontrolera PlayStation Move, symuluje rozszerzoną rzeczywistość, pozwalając na eksplorację książkowego świata i podejmowanie własnych decyzji, byśmy potem musieli liczyć się z ich konsekwencjami – w tym przypadku gra umożliwia rzucanie zaklęć znanych z książek o Harrym Potterze. W projekt zaangażowano J.K. Rowling, autorkę pierwszego tytułu na potrzeby Wonderbook, Book of Speels (Księga Czarów).

Zestaw zawiera dwie gry: Księga eliksirów i Księga czarów.

Wonderbook: Księga Eliksirów to drugi tytuł na PS3 powstały we współpracy Sony i Pottermore od J.K. Rowling korzystający z rozszerzonej rzeczywistości. Gra wykorzystuje tytułową wirtualną księgę, kamerę PlayStation Eye oraz kontroler PlayStation Move.

W Wonderbook: Księga Eliksirów najmłodsi biorą udział w turnieju o Złoty Kociołek i sprawdzają, czy mają zadatki na mistrza eliksirów, poznając pełen ekscytujących wyzwań magiczny ogród oraz intrygujące historie związane z każdym z magicznych napojów. Wszystko to pod czujnym okiem trochę dziwnego, ale bardzo utalentowanego nauczyciela, eliksirowara Zygmunta – nowej postaci stworzonej przez J.K. Rowling, twórczynię serii o Harrym Potterze.

Czy posiadasz wystarczające umiejętności, aby zostać mistrzem eliksirów?
Oto całkowicie nowa przygoda od J.K. Rowling, umieszczona w świecie Harry'ego Pottera
Wyrusz w podróż przez tajemniczy, zaczarowany ogród, przez który poprowadzi cię Zygmunt Budge - słynny eliksirowar.

Pokonaj niebezpiecznie przeszkody i weź udział w niezwykłych wyzwaniach, aby przekonać się czy zostaniesz mistrzem eliksirów i zdobędziesz Złoty Kociołek
Przechylaj, dotykaj i obracaj Wonderbook oraz korzystaj z kontrolera ruchu PlayStation Move, aby siekać, miażdżyć i kruszyć składniki do magicznych eliksirów.

Zostań członkiem jednego z domów Hogwartu i korzystaj ze swoje różdżki, łącząc z grą swoje konto w Pottermore.com - darmową i interaktywną stroną internetową, która powstała we współpracy z J.K. Rowling.

 

Księga czarów to pierwsza produkcja stworzona w ramach linii wydawniczej Wonderbook. Za sprawą tej serii gracze mogą na nowo odkryć ulubione powieści, korzystając z funkcji rozszerzonej rzeczywistości. Dzięki obsłudze przy pomocy kontrolera PlayStation Move oraz kamerze PlayStation Eye użytkownicy nie tylko przewracają strony w wirtualnych książkach, ale również biorą udział w zręcznościowych minigrach.

Gra Księga czarów opiera się na serii książek autorstwa J. K. Rowling o najsłynniejszym na świecie młodym czarodzieju, Harrym Potterze, który udaje się do zamku Hogwart. W trakcie przygody stajemy między innymi przed szansą nauczenia się nowych zaklęć, wykonując określone ruchy za pomocą różdżki. Twórcy przygotowali również szereg innych zadań, dzięki którym poznamy liczne sekrety skrywane przez zamek czarodziejów oraz jego lokatorów.

Sony zadbało o lokalizację Wonderbook: Księga Czarów a w roli narratora możemy usłyszeć Piotra Fronczewskiego, znanego aktora, który brał udział w pracach nad dubbingiem do takich gier, jak Baldur's Gate, Neverwinter Nights 2, Dragon Age: Początek czy też TES V: Skyrim.