Disney - Król Lew: Powrót do Lwiej Ziemi PL

Disney - Król Lew: Powrót do Lwiej Ziemi PL

Simba powrócił, by nareszcie zasiąść na królewskim tronie jako prawowity władca Lwiej Ziemi. Niestety, kraina nie jest tym samym wspaniałym miejscem, którym była ongiś. W obawie przed Skazą i bandą hien wiele zwierząt uciekło i znalazło sobie nowe domy.

Więcej szczegółów


19,90 zł brutto

1 dostępny

Program lojalnościowyKupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,50 zł.


Simba powrócił, by nareszcie zasiąść na królewskim tronie jako prawowity władca Lwiej Ziemi. Niestety, kraina nie jest tym samym wspaniałym miejscem, którym była ongiś. W obawie przed Skazą i bandą hien wiele zwierząt uciekło i znalazło sobie nowe domy. Simba prosi starego, mądrego nosorożca Gossangoę, by wysłał parkę zbzikowanych kumpli, Timona i Pumbę, z misją odnalezienia zwierząt i sprowadzenia ich do Lwiej Ziemi. Ci dwaj na pewno dadzą sobie radę, tylko że czasem... zwłaszcza na widok smakowitych larw... łatwo się rozpraszają i zapominają o zadaniu. W takich chwilach na scenę wkraczasz Ty! Twoim zadaniem jest odszukanie siedmiu zwierząt i namówienie ich, by wróciły do królestwa Simby. Każdego zwierzaka trzeba przekonać w inny sposób. Łakomego węża Kassaia musisz nakarmić, wrzucając mu do paszczy owoce. Papa Krokodyl zaprosi Cię do wspólnego nurkowania, a słonik-zapaśnik Kongo nie pójdzie za Tobą, póki nie pokonasz go w walce. Hip-hop-top-pop gad, Rockameleon, czeka, żebyś z nim zatańczył... a to dopiero początek zabawy!

Gra posiada dwa tryby: tryb Przygody, w którym przechodzisz całą przygodę od początku do końca, oraz tryb Gier, w którym masz dostęp do gier-zadań. Możesz więc cieszyć się swoimi ulubionymi minigrami, kiedy tylko zapragniesz. Cztery gry premiowe są dostępne tylko dla tych graczy, którzy przeszli całą Przygodę. A jest o co powalczyć, bo najwyższy wynik nagradzany jest wpisaniem na specjalną Listę Mistrzów! Jeśli uda Ci się zdobyć jedno z trzech miejsc na podium, Timon i Pumba mają dla Ciebie jeszcze jedną niespodziankę...Odwiedź barwny afrykański ląd, poznaj miłe zwierzaki, baw się z Timonem i Pumbą i... nie daj sobie sprzątnąć sprzed nosa wszystkich larw!

  • Gra z najpopularniejszymi bohaterami Disneya
  • Zabawne dialogi i wiele śmiesznych sytuacji
  • Minigry wymagające wiedzy, zręczności i sprytu
  • Wspaniała kolorowa grafika