Top Gun: Hard Lock

Top Gun: Hard Lock

Top Gun: Hard Lock to zręcznościowa gra lotnicza nawiązująca do znanego filmu z Tomem Cruisem w roli głównej. W trakcie trwania rozgrywki gracz kieruje poczynaniami młodego pilota przystępującego do szkolenia pod okiem Mavericka i innych postaci znanych ze wspomnianego filmu.

Więcej szczegółów


75,00 zł brutto

1 dostępny

Program lojalnościowyKupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 7 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 3,50 zł.


Top Gun: Hard Lock to zręcznościowa gra lotnicza nawiązująca do znanego filmu z Tomem Cruisem w roli głównej. W trakcie trwania rozgrywki gracz kieruje poczynaniami młodego pilota przystępującego do szkolenia pod okiem Mavericka i innych postaci znanych ze wspomnianego filmu. Podczas kolejnych misji bohater uczy się podstaw pilotażu i podejmuje się wykonania zadań za sterami samolotów bojowych F-14 Tomcat. Każde przynosi nowe wyzwania- walki z myśliwcami, ataki celów naziemnych, strącanie bombowców. Zabawa ma czysto zręcznościowy charakter dzięki czemu sterowanie samolotem nie powinno przysparzać większych trudności, nawet początkującym graczom. Atrakcją produkcji jest system "hard lock", w którym próbujemy namierzyć wroga siedząc mu na ogonie. Top Gun: Hard Lock pozwala na prowadzenie zabawy w trybie gry wieloosobowej za pośrednictwem Internetu.