Test Drive Unlimited + Megapack PL

Test Drive Unlimited + Megapack PL

Test Drive Unlimited to absolutny przełom w dziedzinie gier wyścigowych! Gra dostarcza wiele nowych, niesamowitych elementów. Twórcy przygotowali ponad 1600 km szczegółowo odwzorowanych dróg umiejscowionych na jednej z bajecznych hawajskich wysp Oahu i oddali do dyspozycji graczy około 125 różnych modeli najlepszych samochodów i motocykli.

Więcej szczegółów


29,90 zł brutto

1 dostępny

Program lojalnościowyKupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.


Test Drive Unlimited to absolutny przełom w dziedzinie gier wyścigowych! Gra dostarcza wiele nowych, niesamowitych elementów. Twórcy przygotowali ponad 1600 km szczegółowo odwzorowanych dróg umiejscowionych na jednej z bajecznych hawajskich wysp Oahu i oddali do dyspozycji graczy około 125 różnych modeli najlepszych samochodów i motocykli, takimi maszynami jak Ferrari Enzo, Lamborghini Murcielago, Jaguar XKR, czy Ducati Monster. Gracz może stworzyć swojego awatara określając jego wygląd i ubiór. Do jego dyspozycji jest także dom z garażem mogącym początkowo pomieścić jedną maszynę. W trakcie rozgrywki, na wszystkich miłośników samochodówek, czekają setki wyzwań i zadań, które umożliwiają zarabianie pieniędzy. Spożytkować je można na większy dom lub garaż, nowe stroje dla awatara, no i oczywiście na kolejne wspaniałe i jeszcze szybsze samochody bądź motory.

Oprawa graficzna zachwyca realistycznym odwzorowaniem otoczenia, oraz bardzo szczegółowymi modelami pojazdów. Na równie wysokim poziomie został przygotowany model jazdy - każdy samochód i motocykl prowadzi się w wyczuwalnie inny sposób. Test Drive Unlimited to także bardzo rozbudowany tryb dla wielu graczy. Gra pozwala ścigać się z tysiącami graczy na całym świecie! Wystarczy tylko podjąć wyzwanie, pokonać rywala i zgarnąć nagrodę!

Dodatek Test Drive Unlimited Megapack wprowadza wprowadza nowe modele aut i jeden motocykl.

    Ponad 1600 km dróg na niezwykle malowniczej wyspie Oahu na Hawajach, doskonale odwzorowanej dzięki wykorzystaniu zdjęć satelitarnych.
    Poza 90 licencjonowanymi samochodami i motocyklami z podstawki, dodatek Megapack wprowadza 45 nowych aut i jeden motocykl, m.in..: Kawasaki Ninja ZX-12R, Koenigsegg CCR, Lamborghini Countach 25th anniversary, Lamborghini Gallardo Coupe, Lamborghini Murciélago Roadster, McLaren F1 LM, Nissan Skyline GTR R34, Pagani Zonda C12S Roadster i wiele innych.
    Bogate możliwości personalizacji: gracz wybiera swój awatar i określa szczegółowo jego wygląd.
    Rozbudowany system kariery: setki wyzwań i zadań, które umożliwiają zarabianie pieniędzy. Można je wydawać na luksusowe pojazdy, większy dom lub garaż i nowe stroje dla awatara.
    Grafika na najwyższym poziomie z realistycznie oddanymi detalami zarówno maszyn i otoczenia.
    Doskonale odwzorowane zachowanie się pojazdów na drodze.
    Emocjonujące współzawodnictwo z tysiącami graczy z całego świata w trybie multiplayer.