Bakugan: Battle Brawlers

Bakugan: Battle Brawlers

Bakugan: Battle Brawlers to gra akcji stworzona na podstawie japońskiego serialu animowanego znanego w Polsce pod tytułem Bakugan: Młodzi wojownicy. Dan i jego przyjaciele muszą za pomocą specjalnych kart do gry w Bakugana uratować planetę Vestrosa oraz Ziemię przed zniszczeniem.

Więcej szczegółów


49,00 zł brutto

1 dostępny

Program lojalnościowyKupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 2,00 zł.


Bakugan: Battle Brawlers to gra akcji stworzona na podstawie japońskiego serialu animowanego znanego w Polsce pod tytułem Bakugan: Młodzi wojownicy. Dan i jego przyjaciele muszą za pomocą specjalnych kart do gry w Bakugana uratować planetę Vestrosa oraz Ziemię przed zniszczeniem. Gracz kieruje postacią wojownika Bakugan. Zabawa polega na rzucaniu kartami i trafianiu w nie kulkami, w celu uwolnienia ich mocy. Rozgrywka składa się z dwudziestu czterech poziomów, których akcja toczy się w ośmiu lokacjach. Produkt posiada kilka trybów prowadzenia rozgrywki: grę dla pojedynczego gracza, tutorial, full story mode i tryb gry wieloosobowej.